Firma REGULACE - AUTOMATIZACE BOR, spol. s r.o.
ukončila svoji výrobní činnost k 1.12.2016.

O nás ...

Hlavní obor činnosti:

Výroba synchronních a krokových elektromotorů, převodových elektromotorů do příkonu 22 W a stejnosměrných servomotorů HSM (hyperservomotorů) do výkonu 300 W a svorkovnic URS a činnosti související.

Strojní vybavení:

Podnik je z technologického hlediska velice dobře vybaven strojním zařízením pro malosériovou a sériovou výrobu drobných strojírenských součástí vyráběných lisováním kovů a soustružením na soustružnických automatech včetně dokončovacích operací (vrtání, frézování, závitování, soustružení , broušení v hrotech, bezhroté , na plocho) a montážních operací.

Historie firmy:

Firma REGULACE-AUTOMATIZACE BOR, spol. s r.o. byla založena dne 11.8.1992 a pokračuje ve výrobním programu bývalého s.p. ZPA Nový Bor v oblasti regulační techniky. Vyrábíme synchronní a krokové elektromotory, převodové motory, konektory URS a servomotory.

Strojírenská výroba v prostorách firmy má tradici. Původně zde byly vyráběny kovové doplňky pro sklářskou výrobu, následovala speciální hromadná vojenská výroba, výroba spotřebního zboží (holících strojků, vysoušečů vlasů, spínacích hodin) a mikrospínačů.

Napsali o nás:

Příklady využití našich výrobků:

věžní hodiny, otočné vitríny, reklamní panely, točny a závěsy, dopravní značení, gramofony, gril na kuře, pohon zahradního grilu, regulační přístroje apod.

 

Prodej:

Naše firma nemá e-shop ani kamennou prodejnu.
V případě zájmu o naše výrobky se obracejte přímo na naši firmu.